Dzień Otwarty ZZO w Marszowie
Biegi ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zwiedzanie nowoczesnego zakładu przetwarzania odpadów, konkursy z nagrodami, kolorowe atrakcje dla dzieci – to wszystko już 18 maja 2019 r. podczas festynu ekologicznego w ZZO Marszów.
„Spotkanie seniorów z Gubina, Guben i Laatzen”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w terminie 15-17.05.2019 odbędzie się punkt kulminacyjny projektu „Spotkanie seniorów z Gubina, Guben i Laatzen” realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Wypłata stypendiów szkolnych
Informujemy, że rozpoczęła się wypłata stypendiów szkolnych na okres od stycznia do czerwca 2019 r.
74 rocznica zakończenia II Wojny Światowej
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w miejskich obchodach 8 maja - Narodowego Dnia Zwycięstwa - 74 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej.
Przerwa w dostawie wody.
Przerwa w dostawie wody - 06.05.2019 rok
PLANOWANE WYŁĄCZENIA
PLANOWANE WYŁĄCZENIA - w dniu 09.05.2019
Na majówkę wywieśmy biało-czerwone flagi!
Dla historii polskiej flagi rok 2019 jest wyjątkowy. 2 maja obchodzimy 15-lecie uchwalenia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, a 1 sierpnia setną rocznicę uchwalenia przez Sejm Ustawodawczy niepodległej Polski ustawy o godle i barwach Rzeczypospolitej Polskiej.
2 maja Urząd będzie nieczynny
Informujemy, że 2 maja 2019 r. (czwartek) Urząd Miejski w Gubinie będzie nieczynny. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
"Zagraj w grę" - aplikacja mobilna "West is the best"
Stowarzyszenie “Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjnie nagrody! Masz wolną chwilę? Lubisz zagadki i przygody? Chcesz poznać ciekawe miejsca? Nasz konkurs „Zagraj w grę” jest idealny dla Ciebie.
„West is the best”
Zapraszamy do korzystania z mobilnej aplikacji turystycznej „West is the best” stworzonej przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” oraz 11 Lokalnych Grup Działania z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego